facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı 26 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 297. bölümü ile 26 mayıs perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Polat'ı zorlu bir görev beklemektedir. Polat bu defa Gölge'nin özel bir ilaçla güçlendirdiği askerlerine karşı savaşacaktır. Gölge Toryum santrali protokolünün imzalandığı anlaşmayı bozmak için harekete geçiyor. Mete Polat ve Yusuf hakkındaki gerçeği öğrendiğinde ne yapacak? Zeynep'in büyük bir sırrı herkes tarafından öğreniliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı 26 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 296. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 297. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 297. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Fragmanı özeti