facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı 28 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 293. bölümü ile 28 nisan perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Murali'nin yanından düşünceli bir şekilde ayrılan Polat Alemdar kafa dinlemek için geldiği deniz kıyısında kız kulesini izlerken bir anda kafasında Kemancı'nın namlusunu buldu. Kemancı'nın tuzağına düşen Polat Alemdar bu saldırıyı nasıl bertaraf edecek? Gölge'nin canlı bomba planı ortaya çıkmıştır Polat Gölge'nin oyununu bozabilecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı 28 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 293. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 293. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm Fragmanı özeti