facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümü ile 21 nisan perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.Geçen hafta kod adı kemancıyı yakalamak için harekete geçen Polat ve Cahit pusuya düşmüştü. Polat ve Cahit zorlu ateş çemberinden ucuz kurtulur. Tüm ekibin güvenliği Polat'ın elindedir. Diğer yandan Ariel ve Gölge ekibe ulaşmak için tüm imkanları kullanır. Kemancı'nın da ekibi bulmak için harekete geçmesiyle ortalık yangın yerine döner.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 292. Bölüm 2. Fragmanı özeti