facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı 7 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümü ile 7 nisan perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Geçtiğimiz hafta Gölge'nin aşiret lideriyle toplantı yaptığı salona baskın düzenleyen Polat son sözü söyleyip göz dağı verir. Polat Gölge'nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak ve kirli oyunlarına engel olacaktır. Polat ve ekibini hain bir pusuya düşüren Gölge bu defa işi kendi görmek isteyecek fakat bu da faydasız kalacak.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı 7 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 290. Bölüm Fragmanı özeti