facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı 17 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 287. bölümü ile 17 mart perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Elif'in mezarını ziyaret eden Polat Alemdar Cahit ile birlikte pusuya düşmüştü. Polat ve Cahit zorda olsa bu pusudan kurtulur. John Smith Polat'la bir önceki karşılaşmasında kulağını kaybetmişti. İntikam almak için geri dönen Smith bu defa Polat karşısında ne yapacak? Gölge bu defa Polat'a karşı farklı bir plan düşünüyor. Cahit Polat'tan aldığı tavsiye sonucunda harekete geçer.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı 17 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 287. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 287. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 287. Bölüm Fragmanı özeti