facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümü ile 18 şubat perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu'da sular durulmuyor. Gölge Polat Alemdar'ın ölmesiyle rahata kavuştuğunu düşünerek hayalindeki büyük babil devletini kurmak üzere harekete geçer. Polat Alemdar uçurumdan düşmesine rağmen ölmemiştir ve onu saklayan biri vardır. Polat Alemdar'ı gizleyen kişi Yusuf mu yoksa bir başkası mı? Siyah Sancak'a Cahit de katılır ve büyük bir operasyonla Gölge'yi ele geçirmeye çalışırlar.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölüm 2. Fragmanı özeti