facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı 14 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümü ile 14 ocak perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu'da sular durulmuyor. Gölge'nin tehditleriyle karşı karşıya kalan Polat Alemdar nasıl meydan okuyacak? Büyük buluşmada Baronların karşısına çıkan Alemdar her birine meydan okur. Baronlar Polat'ı ortadan kaldırmak için sürpriz bir isme bu görevi verirler.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı 14 ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm Fragmanı özeti