facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı 12 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölümü ile 12 kasım perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Polat Alemdar diziye yeni katılan Profesör Anadol ile yüzleşiyor. Gölge ortadoğu'da kurmak istediği devlet için Türkiye'den ortaklar aramaya devam ederken Polat Alemdar ona engel olmaya devam ediyor. Pusat'ı ziyaret eden Cihat bu sefa güzel bir haberle yanına gidiyor. Pusat için ortaya çıkma vakti geliyor. Uzun bir süre ortalıkta görünmeyen Tilki intikam yemini ile geri dönüyor.
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı 12 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 271. Bölüm Fragmanı özeti