facebook twitter Google Plus
Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı 22 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı özeti: Kurtlar Vadisi Pusu 268. bölümü ile 22 Ekim perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Polat Alemdar Zeynep'i bulmak için harekete geçerken diğer taraftan Gölge ile de uğraşmaktadır. Suriye'den açıp Türkiye'de sığınmacı olarak yaşayan Suriyelileri insan ticaretine alet eden insanları bulmak için Polat harekete geçiyor. Operasyon yapıp masum insanların hayatını kurtarmaya çalışıyor. Polat masum insanları kurtarabilecek mi? Zeynep'i bulabilecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı 22 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kurtlar Vadisi Pusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölümde neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 268. bölüm özeti,Kurtlar Vadisi Pusu 268. bölüm konusu, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Fragmanı özeti